INSTYTUT DIAGNOZY I TERAPII DZIECKA

WARSZTATY

ĆWICZENIA DLA MAM Z DZIEĆMI

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gimnastyka dla mamy i smyka

Ćwiczenia w kameralnych grupach, o charakterze profilaktycznym i terapeutycznym, z elementami pilatesu i jogi, prowadzone przez fizjoterapeutę i dedykowane dla kobiet, które chcą wzmocnić organizm po okresie ciąży, odczuwają dyskomfort, ból kręgosłupa, nie mają motywacji (lub czasu), by w domu ćwiczyć mięśnie dna miednicy, a jednocześnie pragną spędzić czas z maluszkiem.

Specjalne potrzeby

Specjalna oferta

Na specjalne potrzeby odpowiadamy specjalną ofertą. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co Tobie może zaoferować Instytut Diagnozy i Terapii Dziecka.

Instytut prowadzi specjalistyczne warsztaty wsparcia naturalnego rozwoju dziecka dla rodziców oraz profesjonalne szkolenia dla specjalistów poszczególnych zawodów medycznych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oferty.

Instytut udziela świadczeń z zakresu fizjoterapii, logopedii, psychologii, pedagogiki w placówkach opieki i wychowania żłobkowego/przedszkolnego. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oferty.

Instytut ma możliwość udzielania świadczeń w domu pacjenta. Wizyty ustalane są indywidualnie, adekwatnie do potrzeb pacjenta.

Instytut jest otwarty na wszelkie formy współpracy w zakresie udzielania świadczeń dzieciom i młodzieży. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty i współpracy.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
instagram

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © 2022