INSTYTUT DIAGNOZY I TERAPII DZIECKA

Integracja Sensoryczna

DIAGNOSTYKA
I PROFILAKTYKA

Diagnoza niemowląt i małych dzieci (0-3 lata)

Dokładna analiza  (badanie) trudności w zakresie przetwarzania bodźców sensorycznych w pierwszym, najtrudniejszym i najbardziej dynamicznym okresie rozwoju

Diagnoza dzieci i młodzieży (3-18 lat)

Dokładna analiza (badanie) trudności w zakresie przetwarzania informacji sensorycznej w kolejnych etapach rozwoju dziecka

Konsultacje

Jednorazowe spotkanie z terapeutą SI i konsultacja niepokojących rodzica trudności w zakresie przetwarzania informacji sensomototrycznych przez dziecko

Instytut Zmysłów

Autorski program warsztatów naturalnego wspierania rozwoju niemowląt w aspekcie sensoryczno - motorycznym

TERAPIA

Terapia niemowląt i małych dzieci (0-3 lata)

Adekwatna do problemów dziecka stymulacja systemów zmysłowych w pierwszym, najtrudniejszym i najbardziej dynamicznym okresie rozwoj

Terapia dzieci i młodzieży (3-18 lat)

Adekwatna do problemów dziecka stymulacja systemów zmysłowych w kolejnych etapach rozwoju dziecka

SKUTECZNE TERAPIE

Do diagnozy i terapii wykorzystujemy standaryzowane i rzetelne  narzędzia oraz metody diagnostyczne i terapeutyczne 

TERAPIE

Stosowane narzędzia oraz metody diagnostyczne i terapeutyczne

By proces terapii był skuteczny należy właściwie zdiagnozować trudności dziecka. Instytut Diagnozy i Terapii podchodzi do tego bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Wykorzystujemy:

Specjalne potrzeby

Specjalna oferta

Na specjalne potrzeby odpowiadamy specjalną ofertą. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co Tobie może zaoferować Instytut Diagnozy i Terapii Dziecka.

Instytut prowadzi specjalistyczne warsztaty wsparcia naturalnego rozwoju dziecka dla rodziców oraz profesjonalne szkolenia dla specjalistów poszczególnych zawodów medycznych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oferty.

Instytut udziela świadczeń z zakresu fizjoterapii, logopedii, psychologii, pedagogiki w placówkach opieki i wychowania żłobkowego/przedszkolnego. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oferty.

Instytut ma możliwość udzielania świadczeń w domu pacjenta. Wizyty ustalane są indywidualnie, adekwatnie do potrzeb pacjenta.

Instytut jest otwarty na wszelkie formy współpracy w zakresie udzielania świadczeń dzieciom i młodzieży. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty i współpracy.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
instagram

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © 2022